25-vjeçari bie nga pallati në Korçë

183

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë, ku një i ri 25 vjeç, ka rënë nga pallai dhe është në gjendje të rëndë për jetën.

MÖBEL THEMA

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 4 të Korçës. Sipas policisë i riu është rrërzuar nga pallati, por nuk dihet nëse ka rënë aksidentalisht apo është vetëhedhur.

Siç bëhet e ditur i riu është transportuar me plagë të shumta drejt spitalit dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Comments