51 vitet nuk janë problem, Mihrije Braha pozon në bikini

738

Ajo është një këngëtare mjaft e njohur në skenën muzikore shqiptare e cila karrierën e saj e filloi shumë herët, qysh në vitin 1984-1985, shkruan Indeksonline.

Teksa Mihrije Braha vazhdon ende të jetë aktive me publikimin e këngëve të reja dhe vazhdon të jetë mjaft e pëlqyer me projektet e saj.

E derisa pëlqehet muzika e saj, ajo vëmendje të madhe nga publiku ka për faktin se edhe përkundër moshës, 51 vjeç vazhdon të gëzoj forma të mira trupore.

MÖBEL THEMA

Madje Mihrija nuk heziton që edhe në këtë moshë të pozojë në bikini duke vënë në pah format trupore.

Kështu ka bërë edhe së fundmi, në llogarinë e saj Instagram ajo ka publikuar një fotografi ku shihet me bikini dhe në një formë mjaft të mirë. /Indeksonline/

Comments