8 lojtarët që mund të zëvendësojnë Pogban te Man Utd

63

Mesfushori francez u rikthye në ‘Old Trafford’ në vitin 2016, kur ky skuadër drejtohej nga Jose Mourinho.

Gjatë një turneu në Azi, 26 vjeçari ka paralajmëruar largimin, duke thënë se ka ardhur koha për sfida të reja.

MÖBEL THEMA

Në rast largimi, e ardhmja e Pogbas shihet në Serie A te Juventus, ose në Spanjë në Real Madrid.

Largimi i tij i mundshëm, detyron Manchester United të ndërhyjë në transferimet e tregut, dhe tashmë ka disa alternativa.

Lojtarët si Ivan Rakitic, Philippe Coutinho, Isco, Christian Eriksen, Adrien Rabiot, Van de Beek, Bruno Fernandes dhe Tielemans, janë emrat që po mbikëqyren nga ‘Djajtë e Kuq’.

Comments