A është kjo bukuroshe e dashura e Zhegrovës? (FOTO)

124

Ylli i Kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova, duke se është bërë me të dashur, pasi ko publikuar sot një fotografi në Instagramin e tij zyrtar.

MÖBEL THEMA

Në foto nuk vërehet fytyra e vajzës, e cila i ka vendosur Zhegrovës dorën në qafë, dhe në fotografi është vendosu emoji i zemrës, mirëpo duke parë disa komente të shkëmbyer mes tyre, duke se këta të dy janë në një lidhje dashurie.

Në një foto të publikuar nga vajza në fjalë, Zhegrova i ka komentuar asaj në gjuhën angleze: “Çfarë tash?”, ndërsa ajo ia ka kthyer kështu përgjigjen: “Bashkë”.

    

Comments