Adrola Dushi me këmbët e gjata, shumë më e bukur se Elvana Gjata!

147

MÖBEL THEMA

Modelja e njohur nga Shqipëria, Adrola Dushi njihet për bukurinë e saj natyrale.

Në të shumtën e rasteve ajo shfaqet e thjeshtë dhe natyrale, shkruan Indeksonline.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram ajo ka publikuar një fotografi paksa provokative.

Dushi ka nxjerrë në pah linjat e trupit të saj, më konkretisht këmbët e gjata.

Megjithëse nënë e një djali, e bukura shqiptare po arrin të mbahet në super formë. /Indeksonline/

Comments