Agnesa Vuthaj tejet elegante, zbulon imazhe nga fotosesioni i fundit

130

Agnesa Vuthaj njihet si një nga femrat më të bukura shqiptare.

Agnesa Vuthaj ka zbuluar një fotografi nga fotosesioni i radhës ku edhe këtë herë eleganca saj ka fjalën kryesore, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja shqiptare është shumë aktive me postime në rrjete sociale me anë të cilave mundohet të mbaj sa më të informuar ndjekësit rreth jetës së saj profesionale.

Në postimin e fundit ajo është paraqitur me një kostum të zi dhe stil flokësh ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim modelen më parë. /Lajmi.net/

Comments