Ajola Xoxa ‘kapet’ nga paparacët, shikojeni si duket në përditshmëri

56

Paparacët e kanë fotografuar bashkëshorten e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj.

Derisa po ecte në një nga rrugët e Tiranës, Ajola Xoxa është fotografuar paparazi dhe në fotot që tashmë po qarkullojnë në media mund të shihet se si duket ajo në përditshmëri, shkruan lajmi.net.

Ajola ka zgjedhur të vishet me stil ani pse duket më e thjeshtë se çdo herë tjetër kur e kemi parë krah Erionit.

Duke pasur një punë si juriste, me siguri, ajo është në çdo moment me veshjen e duhur të punës, ku nuk mungojnë takat e larta, edhe kur i duhet të bëjë një copë rrugë në këmbë./Lajmi.net/

Comments