Aksident i rëndë në Durrës, humb jetën 30-vjeçari

91

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në unazën e Shkozetit në Durrës, ku për pasojë ka humbur jetën një person.

MÖBEL THEMA

Policia tha se ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:20, në aksin rrugor Plepa-Shkozet, Durrës, ku mjeti tip ”Renault”, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafikndarësen.

Për pasojë ka humbur jetën drejtuesi mjetit E.B., 30 vjeç, banues në Kavajë.

Comments