Aksident i rëndë ne Peqin, ka të plagosur

68

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në fshatin Sinaballaj, të Peqinit. Mësohet se një automjet ka goditur një karrocë. Karrocieri është transportuar menjëherë në spitalin e Durrësit dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

MÖBEL THEMA

Shkaqet e aksidentit nuk dihet ende, ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për t’i zbardhur ato.

Comments