Aksident i rëndë në rrugën Tenovë -Çegran, disa të lënduar [Foto]

119

Sapo ka ndodhur një aksident në rrugën regjionale Tenovë -Çegran ku si pasojë e aksidentit ka disa të lënduar raporton TetovaSot.

MÖBEL THEMA

Komandati i Zjarrfikësit Uka Aliti për TetovaSot thotë se në vend ngjarje është ndihma e shpejtë ekipi i zjarrëfikësve si dhe policia.
” Sapo ka ndodhur aksidenti në rrugën regjionale, ka të lënduar që janë dërguar në spital menjëherë.Jemi këtu edhe ndihma e shpejt dhe policia, pritet të zbardhet rasti” thotë Uka Aliti për Tetovasot
Për zbardhje të rastiti pritet që policia të jep detaje në vazhdim.

Comments