Aksident në Çair, kamioni përplaset me veturën

62

Swiss Financial and Travel

Në udhëkryqin mes rrugëve “Xhon Kenedi” dhe “Qemal Sejfulla”, në Çair, para pak çastesh ka ndodhur një aksident komunikacioni.

MÖBEL THEMA

Pamjet e siguruara nga gazeta KOHA, tregojnë se në këtë përplasje ka marrë pjesën një kamion dhe një veturë. Nuk dihet se a ka të lënduar, shkruan gazeta KOHA.

Comments