Aksident në rrugën Shkup-Tetovë, përmbyset një makinë

229

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para më pak se një ore në autostradën Shkup-tetovë.

Sipas TV Shenja, aksidenti ka ndodhur afër pompës së benzinës “7 vëllëzërit”, ndërsa arsyet akoma nuk dihen.

MÖBEL THEMA

Policia është në vendngjarje dhe po ashtu nuk ka informacione për gjendjen e personave që kanë qenë në veturën e aksidentuar.

Comments