Aksident në Shkup, ka të vdekur (Foto)

521

Para pak minutash në rrugën “Përvomajska” në Shkup ka ndodhur një aksident i tmerrshëm ku kanë mbetur të vdekur dy perosna.

Aksidenti ka ndodhur në këtë rrugë, afër sallonit për mobilje “Mebel-Vi” në drejtim të lagjes Draçevo, në periferi të Shkupit.

MÖBEL THEMA

Nga shpejtësia e madhe, dëshmitarët thonë për makfax se në vendin e aksidentit kanë mbetur të vdekur dy djem të rinj.

Ata kanë gjetur vdekjen nga goditja, para se të arrijnë vetura e Ambulancës dhe policia. /Telegrafi/

Comments