Aksident ne Shkup, shkilet kembesori ne zebra [Foto]

249

Para pak castesh ka ndodhur nje aksident ne Shkup, me saktesisht ne Debar mahall.Aksidenti ka ndodhur ne zebra.

MÖBEL THEMA

Sic shihet nga fotot personi eshte i lenduar dhe pret ndihmen e shpejte. /Faktiditor.ch/

 

Comments