Aksident në Tiranë, makina përplas motorrin, një i plagosur rëndë

149

Një aksident ka ndodhur para pak minutave në kryqytet ku një makinë është përplasur me një motorrçikletë e për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i këtij të fundit.

MÖBEL THEMA

Personi në fjalë identiteti i të cilit ende nuk është bërë i ditur është dërguar në spital dhe mësohet se fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ka ndodhur pranë Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” vetëm disa minuta më parë.

Comments