Aksident rekord në Kinë, përplasen 100 makina (VIDEO)

160

Të paktën dy persona kanë humbur jetën dhe mbi 50 tjerë janë lënduar në një aksident masiv në Kinë.

Në aksident u përfshirë mbi 100 automjete.

MÖBEL THEMA

E gjitha ndodhi pasi rrugët ishin të mbuluara nga bora dhe akulli, ç’ka ka bërë që përmasat e aksidentit të jenë të frikshme.

Comments