Aksident trafiku në Bit Pazar në Shkup, një i lënduar

162

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Bulvardin Kerste Misirkov, në Shkup, pranë Bit Pazarit.

Për pasojë ka ngelur i lënduar dhe është dërguar me urgjencë në spitalin klinik të Shkupit.

MÖBEL THEMA

Nga të dhënat paraprake mësohet se aksidenti ka ndodhur si shkak i kalimit të një këmbësori në mënyrë të gabuar pranë semaforit që ndodhet në këtë bulevard.

Nuk dihet gjendja e të lënduarit ndërsa në vendngjarje ka mbërritur menjëherë ndihma e shpejtë dhe policia për të kryer zbardhjen e plotë të rastit. Ndërsa trafiku është paralizuar për disa minuta deri në mbërritjen e forcave të policisë

Comments