Alban Skenderaj surprizon fansat, publikon “Çdo ditë një Shën Valentin”

102

Alban Skenderaj ka publikuar këngën e re.

Kënga mban titullin “Çdo dite nje Shen Valentin”, shkruan Indeksonline.

MÖBEL THEMA

Muzikën dhe tekstin e këngës e beri vetë Albani, ndërsa orkestrimin Julian Feifel./Indeksonline/

Comments