Anxhelina një super femër, merr vëmendjen në paraqitjen e fundit

146

Anxhelina Hadergjonaj është një këngëtare majft e talentuar shqiptare.

Ajo tek publiku njihet edhe si vajza e këngëtares së njohur Alberie Hadergjonaj.

Anxhelina përpos muzikës merr vëmendjen nga publiku edhe për shkak të bukurisë dhe formave të saj trupore.

MÖBEL THEMA

Teksa ajo nuk heziton të ekspozohet nëpër rrjetet sociale vazhdimisht.

Edhe në paraqitjen e saj të fundit në Instagram, ajo ka marrë gjithë vëmendjen duke ekspozuar linjat e saj bombastike trupore. /Indeksonline/

 

 

Comments