Arbenita Ismajli “çmend” me videon e re

410

Arbenita Ismajli është shfaqur tejet provokative.

Modelja shqiptare e cila karrierën e ka nisur dhe po e vazhdon jashtë vendit, Arbenita Ismajli është një prej emrave më të komentuar të momentit, shkruan lajmi.net.

Ajo konsiderohet të jetë femër seksi dhe këtë dita ditës po e dëshmon me postimet që po i bën në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Së fundmi e ka publikuar një video me të cilën i ka ‘çmendur’ ndjekësit e saj. Ani pse nuk ka treguar pjesë të trupit, Arbenita duket e ‘zjarrtë’ derisa grimerja po ia lyen buzët.

Kujtojmë se edhe fotot e videot e saj me Feron marrin vëmendje mediatike. Arbenita e Fero janë ndër çiftet më të komentuara./Lajmi.net/

Comments