Arbenita Ismajli ‘tregon’ si mund të duket vajza e saj

452

Duke qenë se është aktive në rrjete sociale, edhe Arbenita Ismajli e ka ‘sfiduar’ veten duke provuar se si mund të duket fytyra e saj si një fëmijë, shkruan lajmi.net.

“A është kjo vajza ime?”, ka shkruar ajo pranë një postimi në llogarinë e saj në Instagram dhe për ta bërë këtë ‘test’ e ka shfrytëzuar një filter të rrjetit social Snapchat.

MÖBEL THEMA

Ndryshe modelja është në lidhje me reperin e njohur Fero./Lajmi.net/

Comments