Arta Bajrami akuzon Rina Balajn dhe Taynën për kopjim

177

Arta Bajrami ka bërë një postim me të cilën akuzon reperet për kopjim.

Arta Bajrami ka vite karrierë në skenën e muzikës shqiptare.

Këngëtarja së fundmi ka shpërthyer në drejtim të dy repereve të reja të estradës Rina Balaj dhe Taynës, shkruan lajmi.net.

Ajo ka bërë një postim në Instastory ku shkruan: “ Ni sken të klipit ma ka kopju ni tipk se une moti e kom publiku qat sken ma moti, po jom msu mem kopju si gjith në krejt aspektet, po Arta sun boheni kurr, yll të muzikës stë bojn Make Up artistat e shtrejt as kerkushi po veç vokali e talenti, e vjedhni se bari spo hajm”.

Pas këtij postimi ajo bëri edhe disa të tjera ku bashkoi fotot e saj me ato të Taynës dhe Rinës duke akuzuar direkt këngëtaret për kopjim të stilit. /Lajmi.net/

Foto 2:

Comments