Arta Bajrami shfaqet në top-formë

264

Arta Bajrami është shfaqur në formë shumë të mirë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami, përveç me publikimin e projekteve muzikore, fansave u qëndron pranë edhe me postimin e fotografive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo ndan me ta foto nga përditshmëria, qoftë vetëm, me familje apo shoqëri dhe komentet e fansave janë gjithmonë pozitive.

Së fundmi ajo e ka publikuar një imazh ku shfaqet elegante dhe në top-formë. Linjat trupore i ka vënë në fokus të veçantë./Lajmi.net/

Comments