Arta Elezaj sonte befason[Foto]

97
Arta Elezaj u bë e njohur për publikun kosovar përmes rolit të saj në serialin vendor ‘O Sa Mirë’. 

MÖBEL THEMA

Por, famë i dhanë edhe format e saj dhe bukuria natyrale që ajo ka, shkruan Indeksonline.

Trupin e saj shtatgjatë dhe linjat seksi, Arta i ka treguar edhe në imazhin e publikuar së fundi.

Në një fustan të shkurtë me ngjyrë të zezë, Arta dukej më në formë se kurrë më parë.

Ndryshe, ajo së fundi është angazhuar edhe në një serial në Shqipëri./Indeksonline/

Comments