Aulona Musta: Pas hundës dua të bëj dhe gjoksin operacion

162

Aulona Musta së fundmi realizoi një operacion estetik në hundë, një dëshirë që sipas saj e ka patur gjithmonë. E pyetur në emisionin “Ftesë në 5” moderatorja ka shprehur dëshirën dhe për një ndërhyrje tjetër kirurgjikale. Përveç hundës Aulona shpreh dëshirën për të realizuar gjoksin. Por përpara se të ndërmarë këtë veprim ajo zbuloi planet për një fëmijë të dytë.

MÖBEL THEMA

“Dy gjëra që unë gjithmonë kam menduar që t’i bëja. E para ka qenë hunda dhe i dyti ka qenë gjoksi. Ndoshta do e bëj nëse bëj ndonjë fëmijë të dytë, jo për ta bërë të madh se do dukesha shumë e ekzagjeruar, thjesht mbase ndonjë rregullim, se kur i jep fëmijës qumësht deri në 1 vjeç e pak…ke nevojë për ca ngritje”, ka treguar Aulona.

Comments