Bajram Gecaj i quan të pabesë Vjosa Osmanin e Haxhi Avdylin

89

Bajram Gecaj, shef i kabinetit të ministrit të Punëve të Brendshme, Agim Veliu, i ka reaguar ashpër deputetit Haxhi Avdyli, i cili e quajti komunist kreun e LDK-së, Isa Mustafa.

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Ai madje i ka quajtur të pabesë Vjosa Osmanin dhe Haxhi Avdylin.

”Institucioni ynë kombëtar i BESËS SHQIPËTARE është ndërtuar mu për shkak të pabesëve si Vjosa Osmani e Haxhi Avdyli!”, ka shkruar ai ne Facebook.

Comments