Balada e Shyhrete Behlulit bëhet ‘remix’ që po pëlqehet nga të gjithë [Video]

256

Cricket vjen me një remix të radhës që po dëgjohet shumë.

Cricket, producenti i njohur i shumë këngëve hite shqipe, ka bërë një remix të një kënge shumë të dashur.

MÖBEL THEMA

Ai ka zgjedhur baladën e bukur të Shyhrete Behlulit, ‘Ende e dua’ dhe e ka shndërruar në një këngë me ritme moderne, shkruan Gazeta Express.

Cricket ka bashkëpunuar me Numen për të kënduar një pjesë të refrenit të këngës, e cila është përfshirë në remix./Gazeta Express/

Comments