Barcelona e gjen në Bundesligë zëvendësuesin e Alba

167

Barcelona është vënë në kërkim të një mbrojtësi të majtë, që do të zëvendësonte Jordi Alban.

Katalanët kanë vendsour të rrisin konkurrencën në krahun e majtë, pozitë në të cilën luan Jordi Alba.

MÖBEL THEMA

Mediet në Spanjë raportojnë se emri më i pëlqyer për Barcelonën, është ai i Dortmundit, Rapahel Gurreiro.

25 vjeçari ka kontratë me Dortmundin deri në verën e vitit 2020, dhe vlera e tij besohet të jetë 25 milionë euro.

Comments