BDI apo Aleanca për shqiptarët? Ja si përgjigjet aktori Luran Ahmeti

156

Aktori i njohur nga Shkupi, Luran Ahmeti në emisionin Oxygen ndër të tjera ka shpallur edhe bindjet e tij politik.

MÖBEL THEMA

Në pyetjen BDI apo Aleanca për Shqiptarët? Ja si është përgjigjur aktori:

“Aleanca për Shiptarët. Jam pjesë e Aleancës. Jam hy sepse për herë të parë pas shumë vitesh, Zijadin Sela së paku nga ato që i deklaron ëhstë më i përafërti me ideologjinë time, në atë që unë besoj. Jam mërzit me qenë vetëm njëri nga ata që rrin në kafe e shanë dhe besoj që së paku duhet me tentu me ndryshu diçka për të mirë.”, theksoi Ahmeti. (INA)

Comments