Beatrixin nuk mundtë ta dalloni nga një barbi[Foto]

99

Beatrix Ramosaj është njëra nga personazhet që komentohet më shumë për pamjen e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me fustanin e shkurtë ngjyrë rozë.

Beatrix duket e mrekullueshme dhe shumë seksi, teksa këto imazhe nuk kishte ngurruar që t’i ndajë më të tjerët.

MÖBEL THEMA

Ndryshe, ajo shumë shpejt pritet të vije me një projekt të ri për adhuruesit e saj./Indeksonline/

Comments