Bebe Rexha publikon videoklipin e këngës “You can’t stop the girl”

134

Bebe Rexha e ka sjell videoklipin më të ri.

MÖBEL THEMA

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, e ka sjell videoklipin e këngës “You can’t stop the girl”, shkruan lajmi.net.

Ky projekt muzikor fillimisht erdhi pa video dhe si këngë u pëlqye mjaft shumë nga publiku, ndërsa edhe tani ani pse ka vetëm pak minuta që nga publikimi po pëlqehet nga fansat.

Në këtë videoklip Bebe shfaqet shumë energjike, ashtu si edhe jemi mësuar ta shohim./Lajmi.net/

Comments