BimBimma, Tuna dhe ErgeNR sjellin ripërpunimin e një kënge të vjetër

133

BimBimma po vazhdon me publikimin e këngëve të reja, në kuadër të albumit të tij.

Pas disa projekteve të publikuara radhazi javë më parë, reperi solli një shumë të veçantë, në bashkëpunim me Tunën dhe ErgeNR, shkruan GazetaExpress.

“Skutaqja” titullohet kënga dhe është ripërpunim i këngës së vjetër me po të njëjtin titull.

MÖBEL THEMA

Kënga është publikuar në kanalin “Youtube”, por vetëm në versionin audio.

Ky projekt pason pas “Sweet Dreams”, “Këngë me dy fjalë”, “Still Hustling”, “Pare” e shumë të tjerë, që reperi ka vendosur t’i publikoj radhazi./GazetaExpress/

Comments