Blero dhe Buraku publikojnë këngën “Fjalët”

148

Blero dhe Buraku e kanë publikuar projektin e përbashkët muzikor.

MÖBEL THEMA

Këngëtarët Blero dhe Burak Vehapi i kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Fjalët” titullohet kënga për tekstin dhe orkestrimin e së cilës është kujdesur Chipsi.

Ky projekt është realizuar në kuadër të xhirimeve për festat e fundvitit. Kujtojmë se si Blero ashtu edhe Buraku janë emra shumë të dashur për publikun.

Këngët e tyre gjithmonë kanë gjetur pëlqyeshmëri te publiku e edhe ky projekt i pëbashkët u pëlqye nga ta./Lajmi.net/

Comments