Blero publikon këngën e radhës të shoqëruar me videoklip

86

Blero ka kohë që ka paralajmëruar albumin e ri ‘6 copë jetë’ i cili tashmë është realizuar dhe çdo ditë po lansohet nga një këngë e re, shkruan Indeksonline.

Tani Blero vjen me këngën e katërt rresht, të cilën tanimë e ka lansuar.

MÖBEL THEMA

Kënga titullohet “D.O.V” në bashkëpunim me Prygo dhe pritet të pëlqehet nga publiku. /Indeksonline/

Comments