Blero publikon projektin e ri ‘Marshallah’

79

Blero vazhdon t’i lansoi projektet e tij muzikore në kuadër të albumit ‘6 copë jetë’.

Sapo ka publikuar projektin me të ri ‘Marshallah‘, shkruan Indeksonline.

MÖBEL THEMA

Këtë e solli në bashkëpunim, ku ka zgjedhur të bashkëpunoi me Fissi dhe Slicky.

 

 

Kjo është kënga e 6-të më radhë dhe e fundit nga albumi 6 copë jetë./Indeksonline/

Comments