Blero sjell video-projektin ‘6 Cope Jete’

103

Blero ka publikuar këngën e re.

Siç ishte paralajmëruar këngëtari Blero ka publikuar këngën e re e cila është pjesë e albumit të tij, shkruan lajmi.net.

Projekti mban titullin ‘6 cope jete’ dhe është realizuar edhe me videoklip. Teksti është shkruar nga Doni ndërsa miksimin dhe masterizimin e bëri Prygo.

‘6 cope jete’ është pjesë e albumit të ri i cili përmban gjashtë këngë të cilat publikohen gjashtë ditët e ardhshme. /Lajmi.net/

Comments