BMW kundër Audi në borë, shikoni cila fiton [Video]

129

Jeni fans i BMW apo Audi? Tani është koha ta zbuloni se cila markë është më e fortë në borë.

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Audi kishte aktiv sistemin kundër rrëshqitjes, ndërsa shoferi i BMW e kishte fikur atë, cili mendoni se do të jetë fitues?

Në vidoen më poshtë shihen dy vetura njëra Audi dhe tjetra BMW të lidhura nga prapa me litarë duke provuar se cila do ta mundë tjetrën në tërheqje, transmeton Lajmi.net.

Shikoni videon:

Comments