Boki 13 nga qelia e burgut: E di se si vjedhin Zaevi dhe Haradinaj (FOTO)

461

MÖBEL THEMA

Mediat serbe kanë vazhduar propagandën kundër kryeministrit Zoran Zaev dhe kryeministrit, Ramush Haradinaj.

Gazeta serbe Informer sërish ka publikuar një bisedë të Boki13, i cili ka deklaruar se e dinë se si vjedhin Zaevi dhe Haradinaj.

Boki 13 dhe Zoran Mileski, i njohur si Zoki Kicec, të cilët dyshohen në çështjen “Reketi” janë në paraburgim. Ata akuzohen për marrjen e një çmimi për ndikim të paligjshëm, dhe Boki edhe për pastrim parash. Hetimi i çështjes po vazhdon dhe pritet që ai të zgjerohet.

Mediav serbe dhe sponzoruesve të tyre duket qartë se ju ka penguar një miqësi dhe takimet e shpeshta mes Ramushit dhe Zaevit. (INA)

Comments