Breshër i madh në Komunën e Tearcës

670

Një mot i lig i shoqëruar me erëra të forta dhe breshër të madh ka përfshirë zonën e Tearcës pasditen e së dielës informon Faktiditor.ch.Nuk ka konfirmime për dëme por banorët thonë se një gjë të tillë nuk kishin parë prej vitesh.Breshëri ishte me një intensitet të madh bashkë me erëra të fuqishme dhe vetëtima.Faktiditor.ch

Comments