Bruno paralajmëron projektin e ri, sjell pak nga videoklipi! [Video]

156

Anëtarët e grupit ‘Three Dots’ nuk po ndalen së punuari.

Me një këngë të re nga këngëtarët e këtij label do ti vijë Bruno, shkruan Indeksonline.

Në një postim që Bruno bëri në ‘Instagram’ ka treguar që projekti i ri pritet të vijë së shpejti duke mos dhënë detaje tjera.

MÖBEL THEMA

“Po vjen” ka shkruar Bruno përkrah një video që ka publikuar.

Kujtojmë që projekti i fundit i Brunos erdhi në bashkëpunim me kantautorin Flori Mumajesi dhe reperi i njohur, Getoar Selimi./Indeksonline/

Comments