Buraku dhe Grupi Fama publikojnë këngën “Paska qenë kismet”

175

Buraku dhe Grupi Fama kanë publikuar këngën e re.

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Buraku dhe Grupi Fama sapo kanë publikuar projektin më të ri muzikor me titull “Paska qenë kismet”, shkruan lajmi.net.

Për tekstin dhe muzikën u kujdes Valon Biba dhe Vd Sounds, ndërsa kënga është e zhanrit baladë.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin më të ri nga Buraku dhe Grupi Fama. /Lajmi.net/

Comments