“Bylbyli i Tropojës”, vjen nga Gold AG dhe Dava Gjegji (VIDEO)

488

Gold AG sapo ka publikuar bashkëpunimin e ri.

Gold AG ka lansuar projektin e ri muzikor me titull “Bylbyli i Tropojës”, në duet me Dava Gjergjin.

Kjo këngë i kushtohet dëshmorit të Tropojës, Bylbyl Breçanit, i cili kishte rënë dëshmor në Koshare.

Për tekstin dhe muzikën e këngës është kujdesur Goldi, orkestrimin e bëri Fatos Canolli, ndërsa videon e punoi Mirton Xhekaj.

Comments