Capital T uron 20 vjet liri me një foto të ushtareve të UÇK-së

70

Kosova sot feston 20-vjetorin e çlirimit, meqë rast kanë ardhë edhe shumë personalitete të njohura nga e gjithë bota, shkruan lajmi.net.

Mysafirët më special në këtë ditë ishin Bill Klinton dhe Madeleine Albright, por edhe shumë personalitete nga bota politike nga rajoni dhe bota.

MÖBEL THEMA

Reperi Capital T ka uruar 20-vjetorin e çlirimit, përmes një fotografie të dy ushtareve të Ushtrisë Çlirimtae të Kosovës.

”Urime 20 vite liri KOSOVË 🇽🇰”, ka shkruar reperi. /Lajmi.net/

Comments