Çfarë Shaqiri, rikthehet dhe shënon për Liverpoolin [Video]

1,200

Liverpooli ka dyfishuar rezultatin në ndeshjen kundër Evertonit.

Golin e dytë në ndeshje e shënoi Xherdan Shaqiri në minutën e 17-të.

Ylli shqiptar realizoi pas një asisti fantastik nga Mane. /IndeksOnline/

Comments