“Ç’janë këta bamirës rusë që paguajnë pa të pyetur”, Rama ironi me Bashën: Shko në prokurori

80

Deutsch-ABC

TIRANË- Kryeministri Edi Rama ka vijuar me akuzat e tij ndaj opozitës dhe Partisë Demokratike për çështjen e financimeve të dyshuara dhe lobimin në SHBA.

Ai ka publikuar një pjesë nga intervista e kreut të PD-së Lulzim Basha ku flitet për një shumë prej 500 mijë dollarësh financim për partinë. Rama pyet çfarë janë këta bamirës rusë që paguajnë pa pyetur.

MÖBEL THEMA

“😊: 500 mijë USD😳?!🤔Nuk di gjë🤥M’i kanë dhënë pa me pyetur🤥!… Pa e ditur… Edhe sot s’e di🤥!… 500 mijë USD të tjera akoma😳?!… Pa lidhje mor burrë… Jo, jo, pa asnjë lidhje🤥!..”, shkruhet në statusin e Ramës.

(m.k/BalkanWeb)

Comments