Dafina publikon projektin e ri (VIDEO)

97

Ashtu siç edhe paralajmëroi…

Dafina Zeqiri publikoi projektin e ri me titull ROFE si dhuratë për fansat e saj në ditëlindjen e 30-të.

MÖBEL THEMA

Këngëtarja ka punuar me BledBeats për muzikën, Arianit Palaj për tekstin dhe me producentin Cricket.

Më poshtë mund ta shihni projektin e plotë./Prive.al

Comments