Dafina Zeqiri shikon anën pozitive të “mbylljes në shtëpi”: Më në fund mund të fokusohem tek vetja

199

Dafina Zeqiri ka filluar të ju përmbahet rregullave për parandalimin e koronavirusit,e që një nga kryesoret është të qëndroni të mbyllur.

Këngëtarja e cila përmes rrjeteve sociale ka shpërndarë edhe masat parandaluese që do qytetar duhet të ju përmbahet, ka treguar se si mund të shfrytëzohet kjo periudhë për të mirë, shkruan Indeksonline.

MÖBEL THEMA

“Ana e mirë e të qenurit ‘e mbyllur’ është që unë më në fund mund të fokusohem në veten dhe në albumin tim”, ka shkruar Dafina.

Artistja që po shijon suksesin e këngës së fundit “Merri krejt”, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të vije me projekte të reja muzikore.

Ndryshe, kohë më parë ajo ka bërë publike lidhjen e dashurisë me Dj Geek./Indeksonline/

Comments