“Dasmë e madhe” Shkurte Fejza sjell bashkëpunim me të bijën

324

Nënë e bijë janë bërë bashkë në një tjetër projekt muzikor.

Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli janë publikuar këngën “Dasmë e madhe” në kuadër të xhirimeve për festat e fundvitit, shkruan Indeksonline.

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Ndërsa, përveç këngës me të ëmën, Gresa për fetën e Vitit të Ri ka realizuar edhe një potpuri me këngën të njohura shqiptare./Indeksonline/

Comments