Daut Haradinaj publikon fotografi me Kurtin: Shërim të shpejtë Albin!

209

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka pranuar urim për shërim nga koronavirusi edhe nga deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj.

Në një postim në profilin e tij në Facebook, krahas fotografisë me Kurtin, Daut Haradinaj ka shkruar “Shërim të shpejtë Albin!”, transmeton Gazeta Express.

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Ndryshe, Kurti ka pranuar urime për shërim edhe nga Behgjet Pacolli dhe shumë qytetarë.

Ish-kryeministri Kurti ka njoftuar se pas disa simptomave ka rezultuar sot pozitiv me COVID-19, teksa ka njoftuar se ndodhet në vetizolim për dy javë. /Gazeta Express/

Comments