Dhurata nuk e pranon që ka operacione plastike, por këto foto dëshmojnë të kundërtën (FOTO)

57
Loading...

Dhurata Dora tani është njëra ndër këngëtaret më të bukura dhe më suksseshme në estradën shqiptare.

Ajo në fillim të karrierës hyri fuqishëm në tregun e muzikës në Kosovë dhe në trojet shqiptare. Kënga që e bëri atë të famshme ishte ” Vetë Kërkove” të cilen e kishte realizuar me videklip në vitin 2011, transmeton Sovrani.info.

Dhurata prej asaj kohe është bërë edhe më e famshme dhe më e bukur. Mirëpo nëse kthehmi pas tek videoklipi i saj i parë ajo duket shumë ndryshe se tani.

Loading...
Comments